43-300 Bielsko-Biała | ul. Partyzantów 21

pon.-pt.: 8:00 - 16:00 | sobota 9:00 - 13:00

+48 33 816 80 70

O nas

TROCHĘ NASZEJ HISTORII

POL-DRUK    

POL-DRUK to przedsiębiorstwo z siedzibą w Bielsku-Białej. Nasza firma została założona w 1997 roku. Od momentu powstania stawiamy na ciągły rozwój. W przeciągu ponad 20 lat działalności sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę. Jednocześnie rozbudowywaliśmy nasz park maszynowy i podnosiliśmy kwalifikacje naszych pracowników. Dzięki temu obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompleksowe usługi ksero i druku cyfrowego w formatach od A5 DO B0.
Naszą ofertę kierujemy szczególnie do biur projektowych i architektów  dla których przygotowaliśmy opcję ksero i druku wielkoformatowego projektów z plików zapisanych w różnych formatach.

Posiadamy specjalną propozycję dla przedsiębiorców. Przygotowujemy materiały promocyjne w postaci plakatów, ulotek i broszur. Wykonujemy je na podstawie wzorów dostarczonych przez klientów, zachowując jakość i kolorystykę oryginału. Do realizacji  zleceń  w  tym  zakresie  używamy   druku cyfrowego. Ta doskonała technika pozwala na tworzenie materiałów na różnego rodzaju papierze o niemal dowolnej gramaturze. Jest przy tym niezwykle opłacalna i świetnie sprawdza się przy małych i średnich nakładach. Wraz ze wzrostem ilości kopii, spada cena wykonania pojedynczego egzemplarza.